Adam Mickiewicz

NABÓR DO KLASY SPORTOWEJ - TESTY SPRAWNOŚCIOWE

Dodane przez wikadorka dnia 8.4.2014

TESTY SPRAWNOŚCIOWE

W dniu 09.04.2014r. o godz. 15.30 do 16.30 w Szkole Podstawowej nr 3 (sala sportowa) odbędą się testy sprawnościowe, dla kandydatów do klasy sportowej. Obecność obowiązkowa.
Dziecko powinno posiadać strój i obuwie sportowe na zmianę. Opiekunowie w celu asystowania przy testach sprawnościowych proszeni są o przyniesienie obuwia sportowego na zmianę.

Drugi etap testów odbędzie się o godz. 17.00 do 18.00 na pływalni w Obornikach.
Dzieci powinny posiadać, strój pływacki, czepek, okularki, klapki i ręcznik. ... więcej

„ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY

Dodane przez wikadorka dnia 3.4.2014


http://ekophone.pl/

DO DYREKCJI I SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO SZKOŁY

SZANOWNI NAUCZYCIELE, DRODZY UCZNIOWIE ORAZ RODZICE

W związku z nadchodzącym "Dniem Ziemi - 2014” zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w II edycji ogólnopolskiej akcji ekologicznej pod hasłem „ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY - ODBIERZ NOWY APARAT FOTOGRAFICZNY”.

Przypominamy, że zużyte, uszkodzone telefony komórkowe zawierają metale ciężkie takie jak ołów oraz kadm i są zagrożeniem dla naszego środowiska naturalnego, szczególnie wody i gleby. Zapraszamy do dołączenia się Waszej placówki do ogólnopolskiej akcji ekologicznej, w której zebrane zużyte lub uszkodzone telefony zostaną przekazane do profesjonalnego recyklingu.

Akcję kierujemy szczególnie do samorządów uczniowskich szkół. Honorowy patronat nad naszymi działaniami objął profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie Pan Zbigniew Nęcki.

W poprzedniej edycji naszej akcji wzięły udział szkoły z całej Polski zbierając średnio po ok. 4 kg telefonów na 100 uczniów. Zwycięskie szkoły publikujemy na stronie internetowej www.ekophone.pl


Informujemy, że firma EKOPHONE prowadzi akcję ekologiczną, konkurs pod hasłem "Oddaj zużyty telefon komórkowy - odbierz nowy aparat fotograficzny" regularnie dwa razy w roku; na wiosnę z okazji "Dnia Ziemi" i jesienią z uwagi na "Sprzątanie Świata".

SZCZEGÓŁY KONKURSU

Do 09.05.2014r. szkoła (np. samorząd uczniowski) przeprowadzi wśród uczniów zbiórkę zużytych, starych telefonów komórkowych bez baterii. Stan techniczny telefonów nie ma żadnego znaczenia. Telefon nie musi być sprawny i może być uszkodzony.

Po przeprowadzeniu akcji zebrane telefony należy zapakować do możliwie najmniejszego, stabilnego pudełka kartonowego. Paczkę należy przygotować do transportu, tzn. zakleić taśmą.

Prosimy następnie np. opiekuna samorządu uczniowskiego o powiadomienie nas, poprzez wysłanie e-mail na adres: biuro@ekophone.pl Prosimy o skorzystanie z gotowego formularza

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY [ http://ekophone.pl/ ]

Odbierzemy na własny koszt paczkę z telefonami, które zostaną następnie przekazane specjalistycznej firmie recyklingowej dokonującej profesjonalnej utylizacji urządzeń elektronicznych.

Szkoły które zbiorą większą ilość telefonów w przeliczeniu na ucznia i zaproponują ciekawe hasło ekologiczne otrzymają atrakcyjne cyfrowe aparaty fotograficzne firmy Canon.

Każda szkoła ma jednakowe szanse na nagrody, ponieważ liczy się aktywność wyrażona w relacji ilości kg telefonów do ilości uczniów w szkole.
Np. 3 kg telefonów zebrane przez 200 uczniów daje wynik 0,015, ale 2 kg zebrane przez 100 uczniów daje lepszy wynik 0,02.

Zwycięskie szkoły zostaną opublikowane w czerwcu 2014 r. na stronie www.ekophone.pl

Mamy nadzieję i wierzymy, że ta wspólna ogólnopolska akcja do której przyłącza się nieustannie tak wiele placówek oświatowych, przyczyni się do ugruntowania postaw i nawyków ekologicznych w polskich szkołach, dzięki którym nasza planeta będzie z roku na rok czystsza i bezpieczniejsza.

Z poważaniem,

Leszek Kotyza EKOPHONE

32-600 Zaborze, ul. Węgielnik 2
tel. 607 858 460
www.ekophone.pl, e-mail: biuro@ekophone.pl


Zacznijmy porządkowanie i sprzątanie świata od własnego biurka i otoczenia.

DZIĘKUJEMY ZA EKOLOGICZNĄ POSTAWĘ I OCZEKUJEMY NA WASZE ZGŁOSZENIE.

PAMIĘTAJ BĄDŹ EKO!... więcej

KONKURS : na opracowanie hasła i zaprojektowanie plakatu promującego ogólnopolski turniej piłkarski dla drużyn dziewcząt i chłopców

Dodane przez wikadorka dnia 31.3.2014
Regulamin konkursu na opracowanie hasła i zaprojektowanie plakatu promującego
ogólnopolski turniej piłkarski dla drużyn dziewcząt i chłopców - Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska.

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem konkursu jest Szkolny Związek Sportowy Zarząd Główny
ul. CIOŁKOSZA 1/29,
03-134 WARSZAWA
telefon/fax: 22 621-85-93
telefon/fax: 22 848-91-17
email: zgszs.warszawa@wp.pl, www.szs.pl

2. Celem konkursu jest opracowanie hasła i zaprojektowanie plakatu promującego
Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska, który jest rozgrywany od 2010 roku na boiskach Orlik 2012. Turniej Orlika to największy i najbardziej prestiżowy turniej piłkarski dla dzieci i młodzieży w Polsce dla drużyn dziewcząt i chłopców w kategoriach wiekowych 10 – 11 lat oraz 12 – 13 lat.

Więcej informacji na temat Turnieju Orlika znajdziecie w załączonej ulotce oraz na stronie internetowej www.szs.pl

3. Wyłonione w konkursie hasło i plakat będą wykorzystywane w celach niekomercyjnych do identyfikacji wizualnej i promocji Turnieju Orlika w formie papierowej (na plakatach, ulotkach i informatorach itp. drukach), w formie
elektronicznej (w internecie, w spotach telewizyjnych itp.) oraz w innych formach promocji (np. na banerach, w scenografii, itp.).

4. Konkurs jest organizowany wg następującego harmonogramu:

1) od dnia 1.04.2014r do dnia 13.04.2014r - składanie prac;

2) do dnia 15.04.2014r ocena prac konkursowych;

3) 17.04.2014r ogłoszenie wyników.

II. WYMAGANIA PROJEKTU

1. Konkurs jest indywidualny tzn. w konkursie nie będą rozpatrywane prace zbiorowe.

2. Uczestnik konkursu może nadesłać tylko jeden projekt plakatu i jedną propozycję hasła.

3. W konkursie dopuszcza się zarówno zgłoszenie łączne zawierające projekt plakatu i propozycję hasła, jak również złożenie oddzielnie tylko projektu plakatu lub tylko propozycji hasła.
Projekty plakatu i hasła mają zachęcać do udziału w turnieju oraz muszą zawierać nazwę turnieju – Turniej Orlika (dodatkowo logo może zawierać cyfrę 5 identyfikującą piątą edycję turnieju).

4. Projekt plakatu może być wykonany w dowolnej technice graficznej nadającej się do wykorzystania, w tym zakresie nie ma wymagań, co do kształtu, kolorów... więcej

REKOLEKCJE 24-26 MARCA 2014

Dodane przez wikadorka dnia 20.3.2014
REKOLEKCJE DLA UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY ODBĘDĄ SIĘ W DNIACH : 24.03.2014 - 26.03.2014

SZCZEGÓŁOWY TERMINARZ:

ZERÓWKI

PONIEDZIAŁEK


WTOREK


ŚRODA


KLASY 1-3

PONIEDZIAŁEK


WTOREK


ŚRODA


KLASY 4-6

PONIEDZIAŁEK


WTOREK


ŚRODA... więcej

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW SZKOLNYCH PODCZAS REKOLEKCJI

Dodane przez świetlica dnia 19.3.2014
Stron:123456